Wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Fantasy
08.08.2016 r.

4 sierpnia grupa członków Dyskusyjnego Klubu Fantasy udała się na wycieczkę do Jedliny-Zdrój. Oprócz zwiedzania tej przepięknej miejscowości, odwiedziliśmy również Park Aktywności - Czarodziejska Góra. Park linowy, tor saneczkowy i tor pontonowy, to tylko niektóre z atrakcji, jakie nas czekały. Po przeszkoleniu, każdy uczestnik wycieczki miał okazję wykazać się sprawnością podczas pokonywania przeszkód w parku linowym. Było to nie lada wyzwanie, ale świetnie sobie poradziliśmy.

Zjazdy na torach saneczkowym i pontonowym sprawiły nam wiele radości. Po atrakcjach w Parku Aktywności, udaliśmy się na zwiedzanie Jedliny -Zdrój. To piękne, malownicze miasteczko z wieloma zabytkami.

Przez najbliższy rok, członkowie Dyskusyjnego Klubu Fantasy będą mieli mnóstwo pracy. Już rozpoczęliśmy wstępne działania dotyczące kolejnego przedstawienia, które odbędzie się w przyszłym roku. Ponadto mamy w planach jeszcze inne inicjatywy. Dlatego też, postanowiliśmy się trochę zrelaksować, zwłaszcza, że to okres wakacyjny.

Agnieszka Okarmus - moderator
Dyskusyjnego Klubu Fantasy,