ODŚWIĘTNIE W BIBLIOTECE
16.03.2016 r.

Międzynarodowy Dzień Kobiet stał się okazją do spotkania w dniu 10 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świebodzicach. Słodki poczęstunek oraz skromny prezent w postaci płyty ze zdjęciami dla użytkowników z odbytych imprez artystyczno-kulturalnych w bibliotece oraz poza placówką był miłym akcentem tego dnia.

Nasi Czytelnicy nie pozostali dłużni i przygotowali niespodzianki- babkę upieczoną przez p. Krystynę Salwowską, przecudne róże wręczone przez p. Ryszarda Żurakowskiego z najlepszymi życzeniami dla wszystkich pań na ręce bibliotekarek oraz wiersze autorstwa p. Anny Ozgowicz i p. Barbary Sztern podkreślające rolę i znaczenie kobiet w codziennym życiu.

Poniżej fotorelacja z imprezy oraz krótki film przygotowany przez p. Dagmarę Krekorę z naszej Miejskiej telewizji Internetowej, które są uzupełnieniem relacji z przeżytego Dnia Kobiet w bibliotece.

Tekst. Beata Wiciak
Fot. Janina Dubrownik