Dzień Dziecka w Bibliotece
03.06.2015 r.

Z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka biblioteka również postanowiła włączyć się w to święto. W zajęciach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 : kl Ia K. Nasiadka, Ic J. Hołojda i kl. IIb M. Adamska oraz inne dzieci, które zaciekawiły nasze niespodzianki.

Na dzieci czekało wiele atrakcji. Były gry i zabawy ze śpiewem (Mucha w mucholocie, Woogie Boogie), tańce integracyjne: Penguine dance, Chocolate Choco Choco, Taniec Połamaniec, rysowanie kredą, kolorowanie obrazków. Podczas zajęć wykorzystano chustę klanzową. Największą niespodzianką okazało się puszczanie kolorowych baniek mydlanych. W tym dniu dzieci otrzymały na pamiątkę balony w kształcie mieczy, piesków, kwiatków i łabędzi, z logiem biblioteki oraz lizaki. Wszyscy wspaniale się bawili o czym świadczyły uśmiechnięte buźki :-)

Spotkanie poprowadziły:
Alicja Głąb, Ewa Tadeuszak i Agnieszka Okarmus