BAJKI POCZYTAJKI
23.02.2015 r.

21 lutego w bibliotece dziecięcej odbyło się kolejne spotkanie z przedszkolakami. Uczestniczyło w nim 20 dzieci z różnych świebodzickich przedszkoli. Zajęcia prowadziły panie bibliotekarki, którym pomagały nauczycielki z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 , panie : Sylwia Jasińska i Aleksandra Szymecka.

Maluchy obejrzały fragmenty znanych i lubianych bajek: „ Krecik”, „ Bolek i Lolek”. „ Koziołek Matołek”’ „ Wilk i zając” itp. Następnie dzieci kolorowały obrazki z bohaterami tych bajek. A na zakończenie grały w gry planszowe: chińczyk, bierki, warcaby, domino itp. oraz układały rozmaite obrazki z figur geometrycznych ( Mozaika). Na następne spotkanie do biblioteki zapraszamy 7 marca na godzinę 10:00.

Ewa Tadeuszak
Agnieszka Okarmus