SENIORZY Z MIEJSKĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ NA LETNIEJ AKCJI KULTURALNEJ W ZAMKU KSIĄŻ
28.06.2014 r.

Lato w pełni, a w okolicy sporo imprez kulturalnych. Świebodzicka biblioteka stara się zwrócić uwagę swoich czytelników, na te najbardziej atrakcyjne, a co ważne bezpłatne.

W lipcowe weekendy w pobliskim Zamku Książ wystartowała IV edycja  LETNIEJ  AKCJI  KULTURALNEJ  pod patronatem senatora RP Wiesława Kiljana oraz Mecenasa LAK Banku Zachodniego WBK.

Za każdym razem widzami spektakli teatralnych w wykonaniu Teatru William-ES z Wałbrzycha byli Seniorzy skupieni przy MBP w Świebodzicach. W sali kinowej zamku staliśmy się  świadkami przedstawień: 12.07.14 "Brzechwy dla dorosłych", a w następnym tygodniu (19.07 ; 20.07) recitalu "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" oraz sztuki "Łysa śpiewaczka" wg. Eugene Ionecso.

LAK to świetny pomysł dla tych, którzy w letnie wieczory pragną nie tylko miło spędzić czas, ale także doświadczyć estetetycznych przeżyć i wrażeń na niwie kulturalnej.

Fotorelacja z imprez poniżej.

Starszy kustosz
Beata Wiciak