DZIEŃ DZIECKA W BIBLIOTECE
03.06.2014 r.

Z okazji zbliżającego się święta dzieci biblioteka dziecięca nie zapomniała o swoich najmłodszych czytelnikach. 30 maja w piątek dzieci wzięły udział w grach i zabawach ruchowych , konkursach kolorowały obrazki oraz grały w gry planszowe. Inicjatorkami imprezy były panie Agnieszka Konieczna i Anna Sędziak. Były one uczestniczkami szkolenia pt. „Animator zabaw dla dzieci” we Wrocławiu.

Zdobyte tam umiejętności : malowanie twarzy, modelowanie balonów oraz puszczanie olbrzymich, kolorowych baniek mydlanych wykorzystały podczas zabawy. Przy dźwiękach piosenek dla dzieci były tańce i zabawy z chustą klanzową. Czytelnicy otrzymali drobne upominki: balony z logiem biblioteki, zakładki oraz balony w kształcie piesków, mieczy oraz kwiatów.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Cukierki ufundował zakład wyrobów cukierniczych Śnieżka Invest Sp. Z o.o. Największą radość sprawiły dzieciom kolorowe balony, które mogły zabrać ze sobą oraz bańki mydlane. Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów.

Ewa Tadeuszak