II Ogólnopolska Dyskusja Literacka
06.11.2013 r.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świebodzicach zaprasza na spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki dnia 28 listopada 2013 roku, o godzinie 16.30, ul. Świdnicka 15.

Już po raz drugi świebodzicka biblioteka bierze udział w Ogólnopolskiej Dyskusji Literackiej, skierowanej do członków Dyskusyjnych Klubów Książki dla dorosłych. W tym roku dyskusja będzie się toczyć wokół najnowszej książki Harukiego Murakamiego Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa. Książka ukaże się 8 listopada2013 roku i w tym dniu zostanie przesłana do klubów, które zadeklarowały udział w dyskusji. Następnie klubowicze będą czytać książkę, aby w dniu 28 listopada 2013 roku spotkać się (wszystkie kluby w tym samym czasie) na ogólnopolskiej dyskusji.
Przypominamy, że w ubiegłym roku bohaterką Ogólnopolskiej Dyskusji Literackiej była pierwsza "dorosła" książka J. K. Rowling Trudny wybór.