AKTUALNOŚCI

 

 

"PO ENSEMBLE"- spotkanie pełne wrażeń
17.09.2013 r.  

              Czwartek, 12.09.2013 r. to dzień, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich przybyłych do biblioteki.

            Seniorzy zapranęli podzielić się wrażeniami po X Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Kameralnej im. Księżnej Daisy w Książu.

Wrażenia i przeżycia, jakie nagromadziły się przez tydzień czynnego udziału w imprezie miały znaleźć "ujście" właśnie w czasie tego spotkania.

            Dodatkowa NIESPODZIANKA przygotowana przez bibliotekę jeszcze bardziej spotęgowała doznania Seniorówi i dostarczyła nowego ładunku pozytywnych emocji.

            Czwarkowym gościem biblioteki był Marcin Markowicz- koncertmistrz Filharmonii Wrocławskiej, współtwórca Festiwalu oraz dyrektor artystyczny tego przedsięwzięcia.

            To było niezapomniane popołudnie. Marcin Markowicz okazał się niesamowitym człowiekiem, w sposób naturalny potrafiący zjednywać ludzi, a także fascynująco opowiadać o swojej pasji- muzyce. Zdradził nam też wiele zakulisowych faktów Festiwalu, o których nie mieliśmy wyobrażenia. Na koniec mieliśmy zaszczyt wysłuchać dwóch utworów na skrzypce w wykonaniu gościa.

            Pełni nowych doznań i wrażeń opuszczaliśmy bibliotekę, żałując, że dwugodzinne spotkanie wydało się stanowczo za krótkie....

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 

 

 

  •   strona główna  •  do góry  •