WAKACJE W BIBLIOTECE!
09.09.2013 r.

Biblioteka dziecięca w czasie wakacji przygotowała dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć:

1. Projekcje filmowe (bajki i filmy).
  2. Gry planszowe.
  3. Zajęcia komputerowe.
  4. Komiksowe wakacje.
  5. Zajęcia plastyczne.
  6. Angielski dla dzieci (Fun- English).

Każdy czytelnik mógł sobie wybrać z naszej propozycji coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście gry komputerowe. Z kursu języka angielskiego skorzystały 4 osoby. Na projekcje bajek przychodziły dzieci z Prywatnego Przedszkola Koniczynka. Odwiedziły one bibliotekę aż 8 razy. Oglądały następujące bajki:

„ Bolek i Lolek”, „ Wilk i zając”, „ Reksio”, „ Zaczarowany ołówek”, „ Miś Uszatek”, „ Pszczółka Maja” , : „Krecik” itp.
Biblioteka nawiązała również współpracę z Środowiskowym Domem Samopomocy , który działa w Świebodzicach. Jego podopieczni w liczbie 12 osób wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyli w projekcjach filmowych. Bardzo podobały im się wyświetlane filmy, były to przede wszystkim komedie takie jak:

„ Poszukiwany, Poszukiwana”, „ Tylko mnie kochaj”, „ Mamma-Mia!”
„ Noc w muzeum”, „ Grease” , „ Heca w zoo”, „ Nietykalni”.