„TYSKIE LATO POETYCKIE”
29.05.2013 r.

Szanowni Państwo!

W imieniu Miejskiego Centrum Kultury w Tychach – organizatora dwudziestej drugiej edycji znanego na terenie całego kraju ogólnopolskiego konkursu „TYSKIE LATO POETYCKIE” – zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w upowszechnieniu informacji na temat tej imprezy.

Co roku uczestniczy w niej kilkuset autorów i ogromnie zależy nam na tym, aby jak największa liczba początkujących poetów miała możliwość konfrontacji swego dotychczasowego dorobku na ogólnopolskim forum – poprzez udział w naszym konkursie.

Liczymy na Państwa przychylność dla naszych przedsięwzięć i pomoc w realizacji części promocyjnej XXII Tyskiego Lata Poetyckiego.

Załączamy regulamin konkursu, który jest również dostępny na stronie internetowej www.kultura.tychy.pl

Za przebieg konkursu z ramienia organizatora odpowiada i wszelkich dalszych informacji udziela Klub „Wilkowyje” MCK w Tychach – Wilkowyjach, tel. 32 227 26 22 w godzinach od 12.00 do 18.00, e-mail: klub.mck@interia.pl

PLIK DO POBRANIA: