UWAGA KONKURS!!!
07.05.2012 r.

Miejska Biblioteka w Świebodzicach ogłasza PLEBISCYT ZA NAJLEPSZĄ KSIĄŻKĘ W BIBLIOTECE. Chętni mogą brać udział w zabawie do 30.05.2012 r. Dla czytelników, którzy wezmą udział w konkurskie rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

REGULAMIN KONKURSU:

1. W plebiscycie mogą wziąć udział wszyscy aktualnie zarejestrowani Czytelnicy MBP w Świebodzicach.
  2. Oddać głos na ulubioną książkę można poprzez napisanie na karteczce(przynajmniej) tytułu oraz swojego imienia, nazwiska,numeru telefonu i wrzucenie jej do urny, która znajduje się w bibliotece.
  3. Na najlepszą książkę można głosować wielokrotnie, ale maksymalnie 1x dziennie i pod warunkiem, że w tym dniu wypożycza lub dokonuje zwrotu ksiązek do biblioteki.
  4. Wśród osób biorących udział w głosowaniu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe
  5. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sposób dwuetapowy :
    I etap:
    a) komisja w składzie : Dyrektor MBP w Świebodzicach oraz pracownicy wypozyczalni po otworzeniu urny spiszą wszystkie tytuły biorące udział w losowaniu
    b) następnie zliczy wszystkie oddane głosy dla danego tytułu
    c)Tytuł, który otrzyma największą liczbe głosów zostanie uznany za NAJLPESZĄ KSIĄŻKĘ W BIBLIOTECE
    II etap:
    a) wszystkie tytuły zostaną z powrotem włożone do urny
    b) spośród wszystkich osób, które wzięły udział w konkursie wylosowane zostaną 3 nagrody
    c)uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w czwartek w czasie czerwcowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki , o którym zwyciężcy zostaną poinformowani osobiście.

Oprac. Kustosz Beata Wiciak