MILI GOŚCIE Z MOKRZESZOWA W BIBLIOTECE
30.06.2010 r.

Dla uczniów klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie, którzy 23 czerwca 2010 r. odwiedzili Oddział Dziecięcy przygotowane zostały bardzo ciekawe zajęcia. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w naszej placówce toteż z uwagą wysłuchały wszystkich informacji dotyczących sposobu zapisania się i korzystania z biblioteki.

Dużym zaskoczeniem dla pań bibliotekarek była doskonała znajomość bajek, którą dzieci miały okazję się popisać biorąc udział w konkursach literackich. Dla wszystkich przygotowane zostały piękne nagrody ufundowane przez Szkołę Podstawową w Mokrzeszowie. Na zakończenie spotkania nasi mali goście zaśpiewali pełną słońca i radości wakacyjną piosenkę i obiecali odwiedzać bibliotekę częściej. Zapraszamy serdecznie.

Alicja Głąb, Ewa Tadeuszak
Oddział Dziecięcy